0

Jsme oaza-net

logo

Dlouhodobá spolehlivost a vysoká profesionální úroveň služeb

Společnost oaza-net s.r.o. je od roku 1992 jedním z předních tuzemských dodavatelů systémů informačních technologií. Poskytujeme svým zákazníkům informační podporu jejich podnikatelských záměrů a ochranu investic vynaložených do technologií. Spokojenost zákazníka je naší hlavní prioritou, proto dbáme na vysokou odbornost všech našich zaměstnanců. Víme, že náš zákazník je zákazník informovaný. Jsme tedy připraveni poskytnout mu takové služby, jež budou vyhovovat pouze těm nejvyšším standardům.

1992

Založení společnosti se sídlem v Liberci v ulici Dr. M. Horákové.

1994

Rozšíření nabídky o služby v oblasti počítačových sítí, datových komunikací, bezpečnostních a docházkových systémů.

2002

Výstavba hromadné telekomunikační sítě v průmyslové zóně Liberec – jih.

dnes

Přední systémový integrátor v oblasti informačních technologií v celé České republice

Kvalita a spokojenost

Udržujeme v souladu s normou ČSN EN ISO 9001:2016 vysokou úroveň výrobního procesu a tím i kvalitu poskytovaných služeb našim zákazníkům. Zodpovědný přístup k environmentální ochraně je pro nás samozřejmostí. Dle normy ČSN EN ISO 14001:2016 jsme vybudovali systém regulující dopady aktivit naší společnosti na životní prostředí. V souladu s normou ČSN ISO 45001:2018 zajišťujeme bezpečné pracovní prostředí.

certificates Integrovaná politika

Co je kvalita? Míra spokojenosti našeho zákazníka! Od založení firmy je tato věta motivací všem lidem, kteří se snaží prosadit cíle oaza-net.

Team oaza-net